2014. október 23., csütörtök

Üdvözöllek!

Szia, Üdv itt! :)
Ezt a történetet az a 5 Seconds Of Summer - Amnesia című száma ihlette, bár nem egészen arról fog szólni, mint maga a szám. Nem vagyok "író", valószínűleg a történetem sablonos, és nem túl tartalmas, vagy magával ragadó, de egy próbát úgy gondoltam megér! :) Az oldalsávban már leírtam figyelmeztetéseimet, és ha az nem riasztott vissza, akoor köszönöm, hogy itt vagy, és ezt olvasod! Ha tetszett ez a bevezető rész, kérlek hagyj magad után nyomot egy komment, vagy feliratkozás formájában!
Jó olvasást!
xoxo Lily

Alig vártam, hogy az utolsó két vendég távozzon a kis csokoládéboltból, ami a Csokoládé című filmről volt mintázva. Tíz perc várakozás után, lassan felálltak, és nevetve, beszélgetve sétáltak kifelé. Figyeltem őket, egy idős házaspár volt. 
A férfi kinyitotta felesége előtt az ajtót, és mielőtt még ő is kisétált volna, elköszönt.
- Legyen szép estéje, kisasszony! – mosolygott rám, én pedig viszonoztam mosolyát, csak az enyém nem volt őszinte. Az én estéim nem lehetnek szépek, hiszen egy cigaretta füsttől, és emberek verejtékétől bűzlő bárban töltöm őket. 19 éves vagyok, de már nem járok iskolába, nem tudok.
Árva vagyok és egész nap azért dolgozok, hogy ne halljak éhen. 16 évesen kellett elhagynom az árvaházat, mert nem akart senki örökbe fogadni. 
Könnyeimmel küszködve sétáltam hátra a raktárba, ahol leraktam a csipkekötényem, és ahol minden délután négykor lerakom a „mosolyom”. Az a feladatom, hogy boldogságot sugározzak a csoki bolt vendégei felé, de ez csak műmosollyal megy. Felvettem kissé már kopott kabátom, és csizmám, és az ajtón kisétálva bezártam a boltot.

Köd volt, így senkinek nem tűntem fel. Egy lány, akinek nincs senkije. Némasággal körülvéve sétáltam a kis lakásom felé. 
Csak egy kis egyszobás házra telt a fizetésemből. De én szerettem, minden volt benne amire szükségem volt. És úgy se töltök itt sok időt, csak azt a majdnem négy órát, amit alszok. 

A magánnyal körülvéve lassan lezuhanyoztam, majd újra útra keltem. Mikor odaértem a Sweet Kiss nevű nagyon népszerű sztriptíz bár elé sóhajtottam, és benyitottam. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése